Heroes of the Storm

Heroes of the Storm’un Yeni Kahramanları Belli Oldu: Medivh ve Chromie


Blizzard bu hafta boyunca Heroes of the Storm’a yeni gelecek kahramanların ipuçlarını vermişti, şimdi ise Heroes of the Storm’un Brezilya kanalında bilinmeyen kişiler tarafından ele geçirilmiş görüntüler ortaya çıktı. Sanıyoruz ki, bu olayın ardından Blizzard tanıtım videoları yayınlama karaı aldı.

Nexus’a adım atan iki yeni kahraman heyecan verici: Chromie ve Medivh. Bu hafta Twitter’dan paylaşılan gif görüntülerinde bir ejderha, bir de polymorph ile koyuna çevirilen zavallı bir Arthas görmüştük. Şimdi ise ne oldukları belli olmuş durumda, gördüğümüz ejderha aslında World of Warcraft’tan tanıdığımız Bronz Ejderhalar’dan ve Ejderha formunda olmadığı zamanlar bir Gnome görüntüsüyle aramızda olan Chromie. Polymorph büyüsünü yapan ise hiç şüphesiz tüm zamanların en büyük Mage’lerinden biri olan Guardian Medivh.

Bunların yanında eğlenceli bir kostüm eklentisi, bundan sonra Nova oynamak isteyen arkadaşlar karakterini Overwatch’un “Ölümcül Kadın”ı Widowmaker kostümü ile oynayabilecek. Bunların yanında yeni mount seçeneklerinin geleceğini de görüyoruz.

Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmında bekliyoruz.

Medivh

Chromie

BlizzCon
BlizzCon 2015 Dünya Şampiyonası Kazananları Belli Oldu
Overwatch
Overwatch Animasyon Serisi İkinci Bölüm: Alive
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm – Yeni Legendary Skin: Azmodunk