Overwatch

Overwatch Dijital Çizgi Roman #2 – Reinhardt


[vc_row][vc_column][vc_column_text]Blizzard, Overwatch’un yaklaştığı günlerde yeni Overwatch dünyasının arkaplan hikayesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta çıkan McCRee çizgi romanından sonra bu hafta da Reinhardt’ın çizgi romanı yayınlandı. Çizgi romanı buradan okuyabiliriniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]“Overwatch bitmiş olabilir, ama mirası bizimle yaşıyor. Biz onun ülkülerini taşıyacağımıza ve bu sorunlu dünyaya ümit getirmeye ant içtik.”

-Reinhardt Wilhelm

Onurlu ve kararlı kahramanımız Reinhardt, Overwatch üzerinden uzun zaman geçmiş ve yaşlanmış olmasına rağmen hala kalbinde masumların ve çaresizlerin koruyucusu olma görevini devam ettiriyor.

Çizgi romanında da yine haksızlığa boyun eğmeyen bir Reinhardt görüyoruz. İyi eğlenceler.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4886″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” style=”vc_box_rounded” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Ayrıca Reinhardt’ın hikayesinin tamamını merak ediyorsanız, Overwatch Karakter Tanıtım Serimizde Reinhardt’ın hikayesini buradan okuyabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Overwatch
Verdiği Pozlar Olay Yarattı?!
Overwatch
Overwatch’un Eğlenceli Referansları (Easter Eggs)
Overwatch
Overwatch Çıkış Tarihi Açıklandı