Overwatch

Verdiği Pozlar Olay Yarattı?!


Bu poz sansasyon yarattı, gözlerinize inanamayacaksınız, şok poz!

Korkmayın, yanlışlıkla magazin sitesine girmediniz. Overwatch forumlarında şu an herkesi meşgul eden bir konu var. Overwatch’un esas ablalarından biri olan Tracer’ın “seksi” pozu…

Bllizard’ın sevilen kızı Tracer’ın şu anda beta’daki giriş ekranında arkadan görünen pozu bu tartışmaların kaynağı. Blizzard oyunlarının fanı olan bir baba, kızını kötü etkileyecek diye bu pozun kaldırılmasını istedi. Kendisine rol model olarak Tracer’i alan ve her sabah uyanıp Overwatch trailerini defalarca izleyen küçüğümüz bu durumdan etkilenmesin diye baba, fotoğrafın kaldırılmasını talep etti.

İşin daha ilginç tarafı Blizzard yapımcılarından Jeff Kaplan, durumdan rahatsız olan babadan özür dileyerek bu pozun kaldırılacağını açıkladı. Bunu duyan oyuncular ikiye bölündü. Bir kısım bu duruma katılırken diğer bir kısım ise, pozun kalması için forumlarda kampanya başlattı. Demek ki RTUK rahatsızları sadece bizim ülkeye has değilmiş. Hem ayrıca Symmetra, D.va ve Mercy varken Tracer’a bakılmasını biz gereksiz bulduk. Tabi önemli olan niyet diyoruz.

İşte olay yaratan Tracer pozu!

tracer-victory-pose

Hearthstone
Hearthstone: League of Explorers İlk Kanat Tanıtımı
Oyun Dünyası
Legion Raid – Ursoc İnceleme
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm – Tracer Fragmanıyla Birlikte Geldi!